salon fryzjerski, kosmetyczny Białystok

KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW

 

Kuracja keratynowa została opracowana dla osób, które mają włosy nieujarzmione, zniszczone i puszące się. To zabieg oparty o keratynę, łagodny dla włosów, poprawia ich stan, odbudowuje strukturę i odporność, głęboko odżywia i wzmacnia. Ponadto uodpornia włosy na warunki pogodowe oraz przeciwdziała efektom wilgoci. Terapia nadaje włosom bardzo naturalny wygląd, stają się gęste i sprężyste, a efekt ten utrzymuje się nawet przez 4 miesiące.

Na terapii keratynowej może skorzystać każdy, nawet osoby mające włosy poddane zbyt wielu procesom i zniszczone chemia. Właściwie, im włosy bardziej zniszczone, tym lepiej i dłużej działa terapia, która głęboko je odżywia i odbudowuje. Nadaje się do włosów farbowanych i prostowanych chemicznie.

Natychmiastowy rezultat to miękkość i połysk. Efektem kuracji są grubsze, zdrowsze, błyszczące, łatwe w układaniu włosy. Zostaje całkowicie wyeliminowane puszenie się i kręcenie się włosów. Kuracja skraca czas poświęcany na modelowanie, nie potrzeba również używać prostownicy ani suszarki.

 

Kuracja keratynowa jest bezpieczniejsza niż ciągłe prostowanie włosów. Może być także zastosowana równolegle do poprzedniej terapii poprawiając stan włosów przy każdej kolejnej aplikacji. Kuracja oparta jest na składnikach naturalnych, organicznych oraz bioaktywnych i nie zawiera formaldehydów.

Twoje włosy będą zawsze miękkie i gładkie, a oszałamiające rezultaty będą widoczne natychmiast po zastosowaniu kuracji. Koszmary z układaniem włosów to już przeszłość.