salon fryzjerski, kosmetyczny Białystok

L’ORÉAL PROFESSIONNEL

    Razem tworzymy jeden z najpiękniejszych zawodów świata – FRYZJERSTWO

  • SÉRIE EXPERT, to Twój najlepszy partner w pielęgnacji włosów podczas wykonywania każdej usługi technicznej proponowanej w salonie.
    Série Expert jest kompleksowym programem pielęgnacyjnym o ukierunkowanym działaniu, który zapewni Ci profesjonalne rozwiązania specyficznych potrzeb klientów.
     
  • TECHNI ART, to produkty do stylizacji opracowane przez i dla profesjonalistów, które urzeczywistniają Twoja koncepcję stylizacji. Wysokiej jakości, lekkie i nie klejące się konsystencje, które nie pozostawiają osadu i łatwo się rozczesują.
     
  • KOLORYZACJA I DEKOLORYZACJA, zaawansowana technologia produktów. Twój talent zasługuje na najlepsze narzędzia. L'Oréal Professionnel oddaje do dyspozycji fryzjerów innowacje technologiczne, dające swobodę kreacji i koloryzacji, co umożliwia uzyskanie efektów dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Produkty do koloryzacji ( Inoa ,Majirel, Diacolor, Luo Color, Platinium) są zawsze zgodne z aktualnymi trendami w modzie.


W naszym Salonie proponujemy Państwo pełną gamę nowoczesnych technik koloryzacji, pielęgnacji oraz stylizacji oferowaną przez L'Oréal Professionnel.