salon fryzjerski, kosmetyczny Białystok

PRZEDŁUŻANIE RZĘS

Marzysz o tym, by mieć długie, gęste, uwodzicielskie rzęsy? Pragniesz, by ich zjawiskowy efekt utrzymał się przez wiele tygodni? Chcesz, by twój partner patrzył ci głęboko w oczy, zastanawiając się jak to robisz, że tak pięknie wyglądasz?


Co to jest przedłużanie rzęs?
Do pojedynczej własnej rzęsy przytwierdzona zostaje syntetyczna rzęsa. Tym sposobem, w ciągu około trzech godzin, bardzo precyzyjnie przedłuża się od 80 do ponad 120 rzęs na jednym oku. Rzęsy stają się o wiele dłuższe i znacznie zwiększa się ich objętość. Mimo to wyglądają wciąż całkowicie naturalnie. Przy odpowiednich umiejętnościach stylistycznych, można uzyskać dodatkowe efekty. Specjaliści są w stanie skorygować rozkład oczu szeroko lub blisko osadzonych - optycznie je przybliżą lub oddalą, a nawet rozweselą i odmłodzą twarz poprzez podniesienie opadających kącików w "smutnych" oczach. Wszystko zależy od naturalnego kształtu oka oraz od rozmieszczenia i zagęszczenia rzęs o różnej długości (6 - 17 mm), 10 kolorach i trzech grubościach oraz inwencji twórczej stylisty.

 

Dla kogo?
Zabiegowi może się poddać każda osoba, która pragnie poprawić wygląd swoich rzęs... i oczu. Wbrew pozorom nie jest on przeznaczony wyłącznie dla kobiet. Zdarzają się panowie o bardzo przerzedzonych, krótkich rzęsach. Dzięki przedłużeniu rzęs ich spojrzenie stanie się weselsze, młodsze i żywsze.

Czy są jakieś przeciwwskazania?
Warunkiem poddania się zabiegowi jest posiadanie naturalnych rzęs. Osoby po chemioterapii, które utraciły całkowicie owłosienie, nie mogą niestety skorzystać z oferowanej usługi. W salonach kosmetycznych czeka na nie inny, alternatywny zabieg w postaci makijażu permanentnego, który utrzymuje się na powiekach do 3 lat. Przedłużenie i zagęszczenie rzęs nie powoduje alergii, jednak jak zawsze istnieje minimalne prawdopodobieństwo takiej reakcji na preparaty stosowane przy aplikowaniu syntetycznych rzęs. Przed każdym zabiegiem przeprowadzany jest wywiad medyczny z klientem, aby w pełni zatroszczyć się o jego bezpieczeństwo.

 

Dlaczego warto przedłużać rzęsy?
Zabieg pozwala zapomnieć o uciążliwym malowaniu się przed wyjściem do pracy, czy na przyjęcia okazjonalne. Jest wspaniałym rozwiązaniem dla zadbanych osób, które chcą skutecznie, na dłuższy czas upiększyć swoje spojrzenie. Rzęsy poprawią stan naturalnych rzęs, ponieważ nie będą one już tak często poddawane tradycyjnym zabiegom pielęgnacyjnym, które wbrew pozorom nie są dla nich obojętne. Pod tym względem mają zdecydowaną przewagę nad kępkami i tradycyjnymi sztucznymi rzęsami, które przy usuwaniu, wyrywają naturalne rzęsy. Trwałością i naturalnością przewyższają wygląd, jaki dają klasyczne tusze do rzęs.