salon fryzjerski, kosmetyczny Białystok

PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW

MARZENIA O DŁUGICH WŁOSACH

Długie i zadbane włosy uchodzą od lat za ważny szczegól kobiecej urody.     Do dzisiaj nic się nie zmieniło...

Szybciej i wygodniej można spelnić to marzenie stosując przedłużenia z prawdziwych wlosow firmy Hairdreams. Przedłużenia są praktycznie nie do odróżnienia od naturalnych, wlasnych włosów i umożliwiają, tylko w kilka godzin, tak zmienić długość i gęstość włosów, że można zrobić prawie każdą, wymarzoną fryzurę. Miejsca połączeń są "niewidoczne", a włosy można wygodnie i bezproblemowo nosić - obojętnie, czy w basenie, w saunie, czy podczas uprawiania sportu. Przedłużenia doczepiane są delikatnie i nie jest to szkodliwe dla własnych włosów. Jedyny warunek wlasne włosy muszą mieć długość przynajmniej ok. 8-10 cm.Hairdreams stosuje wyłącznie prawdziwe włosy, które nabywane są na całym świecie zgodnie z syrowymi, etycznymi zasadami. Włosy Hairdreams wyróżnia zdrowy promieniujący blask, świetne, trwałe kolory oraz naturalna witalność i elastyczność. Są dostępne w 2 najwyższej jakości gatunkach.

Jakość 5 gwiazdkowa na włosy o jakości 5 gwiazdkowej używane są wyselekcjonowane, ciemne włosy naturalne, które są mocne, zdrowe i nadają się bardzo dobrze do produkcji przedłużeń włosów. Włosy są delikatnie rozjaśniane przez Hairdreams w dlugotrwałym procesie, a następnie farbowane na różne kolory. Nadają się do noszenia w okresie do ok. 6 miesięcy.

Jakość 7 gwiazdkowa SPECIAL szczególnym produktem Hairdreams są poddane ręcznej selekcji włosy o jakości 7 gwiazdkowej SPECIAL - to luksusowa klasa przedłużeń włosów. To włosy rasy europoidalnej, w naturalnym kolorze od koloru czernego do koloru blond. Włosy te uszlachetniane są tylko w niewielkim stopniu i dopasowane do wymaganego koloru. Posiadają całą sprężystość, elastyczność i naturalny połysk zdrowych, "dziewiczych" włosów. Jakość tych włosów jest tak wysoka, że mogą być używane nawet dwukrotnie i w ten sposób można je nosić przez okres nawet do 1,5 roku.

Metody:

Istnieją różne metody mocowania pasemek z prawdziwych włosów do włosów własnych. Systemy Hairdreams zaliczane są do najnowocześniejszych i najbardziej perfekcyjnych metod, które są obecnie dostępne.

Metoda z selektodrem Hairdreams: przy zastosowaniu techniki selektora każde pojedyńcze pasemko jest nakładane ręcznie. Dzięki ręcznemu mocowaniu przedłużenia włosów mogą być szczególnie precyzyjnie nakładane i perfekcyjnie dopsaowane do indywidualnych wymagań.

System LaserbeamerXP: w metodzie LaserbeamerXP chodzi o szczególnie nowatorską metodę wykonania przedłużenia wlosów. W tej metodzie, przy zastosowaniu specjalnego urzadzenia do własnyc włosów mocowanych jest jednocześnie nawet do 8 pasemek. W ten sposób włosy zostają przedłużone bardzo szybko i wydajnie. Ten system nadaje się szczególnie przy tworzeniu efektów pasemek oraz do prostych, korzystnych cenowo przedłużeń i zageszczeń włosów.


 

 

 

GĘSTOŚĆ I OBJĘTOŚĆ               

Jednym z najważniejszych "problemów z włosami" wielu kobiet są cienkie, delikatne włosy bez objetości. Ten problem może pojawić się, uwarunkowany tendencjami genetycznymi, juz w mlodym wieku. Zwiększa się wraz z wiekiem, ponieważ wraz z wiekiem włosy stają się cieńsze, a poza tym ilość włosów zmniejsza się w znaczny sposób. Wspaniałą metodą rozwiązania tego problemu jest zagęszczenie włosów. W zależności od tego, jak cienkie lub przerzedzone są własne wlosy, do dyspozycji są różne metody zagęszczania włosów firmy Hairdreams. Dzięki temu, w każdym przypadku znajdziemy prawidłowe, dopasowane do indywidualnych wymagań rozwiązanie.

Metoda Hairdreams MicroLines: Sprawdzona metoda w przypadku wypadania wlosów i przy wlosach przerzedzonych

Idealna metoda, aby przerzedzonym włosom w górnej partii głowy, nawet przy zaawansowanym wypadaniu włosów nadać ponownie naturalna gęstość. W tym celu do własnych włosow wpleciona zostaje bardzo delikatna, właściwie niewidoczna siatka ze specjalnych nici, do których przymocowane są wysokiej jakości prawdziwe włosy. System MicroLines jest mocowany na stałe i nosi się jak własne włosy, bez żadnych ograniczeń w codziennym funkcjonowaniu, podczas uprawiania sportu, przy pływaniu w saunie itd.

Hairdreams TopHair ekstra szybkie i bardzo elastyczne zagęszczenie

Nowoczesy system TopHair jest bardzo szybki i wygodny do zastosowania w każdych warunkach. Z powodu swojej szczególnej konstrukcji nadaje się przede wszystkim do fryzur z długimi, kryjącymi włosami i przedziałkiem. W zależności od życzenia, system można zamocować na stałe lub przy pomocy klopsów, tak, aby osoba noszaca takie włosy, w razie potrzeby mogła samodzielnie usunąć lub przymocować dodatkowe włosy.

Hairdreams HighLines delikatne zagęszczenie z optymalnym efektem pasemek

Hairdreams - HighLines nadaje delikatnym i lekko przerzedzonym włosom większą objętość w górnej partii głowy. W tym celu z własnymi włosami połączona zostaje bardzo cienka siateczka ze specjalnych nici do której umocowane są włosy Hairdreams. Wedlug życzenia, można wybrać inny kolor, tak, aby powstaly atrakcyjne efekty kolorystyczne. Delikatnie i bez użycia środków chemicznych.