salon fryzjerski, kosmetyczny Białystok

SKINCEUTICALS

Misją SKINCEUTICALS jest wspomagać zdrowy wygląd skóry i walczyć z głównymi przyczynami jej starzenia się. Poświęcając się temu celowi składamy tylko jedną obietnicę: BĘDZIEMY DOSTARCZAĆ PRODUKTY WYSOKIEJ JAKOŚCI, STWORZONE W OPARCIU I NAUKĘ.

SkinCeuticals oferuje zaawansowaną metodę walki ze starzeniem się skóry, opartą na 3fundamentalnych i komplementarnych zadach:
 

  • ZAPOBIEGAĆ oznakom przedwczesnego starzenia związanym z procesem oksydacji skóry
  • KORYGOWAĆ widoczne uszkodzenia skóry
  • CHRONIĆ zdrową skórę przed uszkodzeniami związanymi z UV

KORYGUJĄCY ZABIEG PRZECIW STARZENIU
Dzięki wykorzystaniu profesjonalnej maski ujędrniającej, skóra jest dotleniona i rozjaśniona, zmarszczki ulegają wygładzeniu. Specjalny masaż poprawia mikrocyrkulację i odżywia głębsze warstwy skóry.

 

PRZYWRACAJĄCY BLASK ZABIEG UJEDNOLICAJĄCY NIEREGULARNY KOLORYT SKÓRY
Dzięki wykorzystaniu masażu ugniatającego, mikrokrążenie skóry ulega poprawie. Maska bogata w witaminę C oraz serum rozświetlają skórę, nawilżają, koją i wyrównują pigment oraz zapobiegają powstawaniu nowych przebarwień, poprawiają kondycję skóry.

INTENSYWNY ZABIEG DLA SKÓRY ODWODNIONEJ
Wykorzystywane w czasie zabiegu techniki masażu, ułatwiają wchłanianie substancji nawilżających. Maska na bazie kwasu hialuronowego oraz serum odpowiednio nawilżają, odżywiają oraz wspomagają regenerację skóry, co zapewnia poprawę funkcjonowania jej naturalnej bariery ochronnej, dzięki czemu jest ona nawodniona, elastyczna, wspaniale wygładzona i nawilżona.

ZABIEG OCZYSZCZAJĄCY DLA SKÓRY Z PROBLEMAMI
Specjalnie dobrane produkty o nietłustych konsystencjach oraz masaż drenujący sprawiają, że skóra jest doskonale oczyszczona, a mikrokrążenie pobudzone.

KOJĄCY ZABIEG DLA SKÓRY WRAŻLIWEJ
Skóra wrażliwa potrzebuje specjalnej pielęgnacji, dlatego też zabieg ten oferuje specjalny masaż, który koi skórę, łagodzi uczucie napięcia i zmniejsza wrażliwość. Dodatkowo specjalnie dobrane produkty o optymalnej koncentracji składników aktywnych i działaniu łagodzącym wzmacniają działanie masażu. Jako jedyny zabieg nie przewiduje peelingu.

PORAWIAJĄCY KONDYCJĘ SKÓRY ZABIEG DLA MĘŻCZYZN
Jest to zabieg skoncentrowany na pielęgnacji przeciw starzeniu się skóry i jej przebarwieniom. Masaż z zastosowaniem produktów dostosowanych do grubszej, a także zwykle bardziej tłustej skóry męskiej, które regenerują nadmiar wydzielanego sebum i ujednolicają koloryt skóry.

ZAAWANSOWANY ZABIEG DLA SKÓRY DOJRZAŁEJ
Koncentrując się na najnowszych recepturach w systemach pielęgnacyjnych, zabieg został opracowany, aby odpowiedzieć bezpośrednio na przyczyny biologicznego starzenia się skóry. Powitalny masaż pleców dla optymalnego komfortu, relaksuje i wycisza. Kompleksowa pielęgnacja twarzy, dekoltu i dłoni, redukuje zmarszczki, wygładza, rozświetla i odżywia skórę, zwiększając jej napięcie tkankowe.