salon fryzjerski, kosmetyczny Białystok

THALGO

THALGO jest najbardziej rozpoznawalną marką kosmetyków profesjonalnych w Polsce i na świecie. Od ponad czterdziestu pięciu lat na świecie i osiemnastu lat w Polsce znajdujemy się w czołówce profesjonalnych firm kosmetycznych, ciesząc się ogromnym zaufaniem klientów. Nasze kosmetyki stosowane są w najlepszych gabinetach i ośrodkach SPA w ponad dziewięćdziesięciu krajach świata. Kosmetyki Thalgo bazują na algach i minerałach morskich. Posiadamy największą na świecie liczbę patentów kosmetycznych i medycznych.


 

PIELĘGNACJA TWARZY
Algi używane w zabiegach na twarz zaopatrują naszą skórę w witaminy, aminokwasy, elementy śladowe, proteiny i składniki mineralne, przez co regenerują tkanki i komórki, zapewniają prawidłowe nawilżenie. Preparaty kosmetyczne zawierające wyciągi z alg morskich szczególnie polecane są do pielęgnacji skóry osób często przebywających w suchych pomieszczeniach.


PIELĘGNACJA CIAŁA
Twoja skóra rodzi się na nowo- wyposażona w energię i ochronę, jest silniejsza i bardziej odporna. Witalność skóry rośnie z dnia na dzień. Luksusowe i odżywcze zabiegi, pozostawiają skórę aksamitnie gładką i jedwabiście miękką. Zabiegi intensywnie modelujące sylwetkę o działaniu ujędrniająco- wyszczuplającym walczą z nadmiarem tkanki tłuszczowej, cellulitem, czy brakiem elastyczności skóry.

PIELĘGNACJA DLA MĘŻCZYZN
Intensywne zabiegi stworzone specjalnie na potrzeby męskiej skóry. Po zabiegach skóra jest gładka i jędrna. Dzięki rewelacyjnym męskim zapachom zrelaksujesz się w pełni i zregenerujesz swoja skórę. Zabiegi oczyszczająco – dotleniające dla mężczyzn dają prawdziwy zastrzyk energii, który sprawia, że skóra jest wypoczęta, dotleniona i pełna blasku. Składniki aktywne zawarte w preparatach zapełniają kompletną pielęgnację i ochronę. Zabiegi intenstynie nawilżające regeneruje skórę, chroni przed nadmierną utratą wody, neutralizuje odczucie nadmiernego napięcia oraz wygładza drobne zmarszczki spowodowane odwodnieniem skóry.